História firmy

  Firma SG SSLOVENSKO, spol. s r.o. bola založená v roku 1995 ako dcérska spoločnosť podniku KOSMOS a.s., so sídlom v meste Čáslav v Českej republike. Vo svojich začiatkoch sa zaoberala dovozom a distribúciou živočíšnych a rastlinných tukov a olejov. V neskoršej dobe rozšírila sortiment o čistiace prostriedky značky simple green. Privatizácia podniku KOSMOS a.s. priniesla zmeny aj do našej firmy. Po oddelení sa od materskej firmy hlavnou predajnou komoditou zostali čistiace prostriedky. Na žiadosť nového majiteľa podniku KOSMOS a.s. sme zmenili aj názov našej firmy z pôvodného KOSMOS Slovakia, spol. s r.o. na súčasný SG SLOVENSKO, spol. s r.o.. Názov firmy bol pri jej zmene ovplyvnený získaným zastúpením na predaj výrobkov simple green. Od roku 1996 sa orientujeme prevažne na predaj tohto druhu výrobkov. Naša obchodná stratégia je postavená na myšlienke, že zákazník nepotrebuje čistiaci prostriedok a ani čistiace technologické zariadenie, ale potrebuje vyriešiť problém s čistením. Toto je dominantná požiadavka, ktorú sa snažíme zákazníkovi pomôcť vyriešiť. Z uvedeného dôvodu veľmi tesne spolupracujeme s niekoľkými firmami, ktoré vyrábajú alebo dodávajú rôzne druhy čistiacich strojov a zariadení.

    Pri kontaktnej návšteve nového zákazníka sa snažíme získať čo najviac informácií o stave a spôsobe čistenia a odmasťovania v jeho firme. Zo získaných podkladov potom navrhneme spôsob alebo metódu, ako efektívne čistiť a odmasťovať. Po dohode so zákazníkom vykonáme skúšky, pri ktorých sa snažíme nájsť najvhodnejšie a najefektívnejšie parametre čistenia. Skúška je v prípade záujmu zákazníka ukončená návrhom optimálneho technologického postupu, ktorý môže  okamžite začať využívať. Pri tejto činnosti spolupracujeme s nezávyslým laboratóriom, kde po skúškach overujeme kvalitu a supeň čistoty odmasťovaného povrchu. Z uvedenej kontroly je zákazníkovi predložený elaborát, ktorý jednoznačne popisuje dosiahnuté výsledky. Po nasadení našich výrobkov poskytujeme bezplatnú poradenskú službu, dopravu tovaru na miesto určenia a ďalšie služby o ktoré zákazník prejaví záujem. Našou najnovšou službou, ktorú zákazníkovi ponúkame je kompletná starostlivosť o pracie systémy zahrňujúca diagnostiku, doplňovanie, pravidelné čistenie pracích zariadení a výmeny pracích roztokov.

Navštívte aj ďalšie naše webové stránky :

 

www.sgeshop.sk

www.ostrovne-elektrarne.sk

Máte skúsenosti s výrobkami značky simple green?

Dátum: 07.04.2013

Vložil: Honza

Titulok: Dobrej produkt

Simplegreen mohu jen doporucit. Pokud se snim pracuje jak se ma, nema konkureni a hlavne funguje jak za tepla tak i za studena

Dátum: 07.02.2012

Vložil: Jano

Titulok: Áno, ja mám. Pozitívnu.

S výrobkami simple green som sa zoznámil už dávno. Treba povedať, že z počiatku som pochyboval o vzletných slovách v reklame .." výrobok s neobyčajnou silou .." .., ale časom, keď som ho častejšie používal a naučil som sa, ako na to, som zistil, že má čosi do seba. Dnes sa už len usmievam nad tvrdeniami niektorých ľudí, že to nefunguje. Áno, sú prípady, kedy to skutočne nefunguje, ale tu je potrebné zdôrazniť, že sa nedá všetko umyť jedným produktom a na každú aplikáciu si treba zobrať ten správny produkt.

Záznamy: 1 - 2 zo 4
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok